tworzenie stron www
Tworzenie stron www
Systemy cms
Strony flash
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Strony wap
Programowanie dla internetu
Inne usługiO FIRMIE

Orionstudio działa od 2003 roku. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy najwyższy poziom wykonania. Oferujemy szeroki wachlarz usług od tworzenia stron www do pozycjonowania. Dzięki znacznemu obniżeniu kosztów jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług. >>Oferta

Tworzymy w najnowocześniejszych technologiach między innymi: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, ActionScript, XML, Java, WML. Wykonujemy na zamówienie oprogramowanie internetowe w powyższych językach. Projektujemy bazy danych MySQL. Zlecenia mogą być realizowane także wyłącznie przez Internet.

Polecamy między innymi nasz autorski system zarządzania treścią OrionCMS który posiada wygodny panel administracyjny, jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie oferuje zaawansowane funkcje. System może zostać dołączony także do istniejącej już strony. Pozycjonując strony pobieramy opłatę wyłącznie w przypadku powodzenia.

Działamy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy elastyczni, otwarci na nowe wyzwania. Kierujemy naszą ofertę zarówno do małych jak i dużych firm. Przykłady naszych prac prezentujemy w dziale Portfolio.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Prosimy kontaktować się poprzez umieszczony w dziale Kontakt formularz lub podany numer telefonu.


 Strona główna | O firmie | Oferta | Portfolio | Kontakt | FAQ | Mapa strony